با این روش کارتریج چاپگر اچ پی اصل را از نوع تقلبی تشخیص دهید

ساختار کارتریج چاپگر
کارتریج های چاپگرهای جوهرافشان دارای یک محفظه پلاستیکی با تراشه هستند.

آنها به عنوان ظرفی برای جوهر عمل می کنند و آنها با یا بدون سر چاپ در دسترس هستند.

آنچه در داخل می گذرد و کارتریج چاپگر چگونه کار می کند از کاربر پنهان است و در این مقاله با ساختار کارتریج چاپگر بیشتر آشنا خواهید شد.

متوجه خواهید شد که تراشه برای چیست و جوهر چگونه روی کاغذ می آید و به‌علاوه، حقایقی در مورد کارتریج‌های چاپگر بازیافتی و سازگار وجود دارد که برای کیف پول شما و محیط‌زیست آسان است.

کارتریج جوهر از چه چیزی تشکیل شده است؟
ساخت کارتریج چاپگر اچ پی از تولید کننده ای به سازنده دیگر متفاوت است و علاوه بر دلایل عملکردی، این یک مزیت تعیین کننده برای تامین کننده به همراه دارد.

از طریق ساخت و ساز پیچیده کارتریج های چاپگر، تولید کنندگان سعی می کنند از تکرار جلوگیری کنند و آنها همچنین بارگذاری مجدد را دشوارتر می کنند.

فروشندگان شخص ثالث مدبر می توانند به سرعت از ویژگی های این فناوری استفاده کنند و آنها به سرعت یک راه حل سازگار آماده می کنند.

کارتریج اچ پی

وجه مشترک همه آنها محفظه پلاستیکی است که برای ساخت کارتریج چاپگر ضروری است و شکل و ساختار آن کاملاً با چاپگر جوهر افشان مورد نظر سازگار است.

عامل تعیین کننده این است که آیا محصول با سر چاپ عرضه می شود یا بدون آن و انواعی که هد چاپ را ادغام می کنند بسیار محبوب هستند.

این مدل ها را می توانید از Lexmark یا HP پیدا کنید و در اینجا جوهر مستقیماً در محفظه قرار می گیرد و کارتریج های چاپگر به عنوان ظروف مایع خالص عمل می کنند.

برای اینکه جوهر خارج نشود، فشار منفی در آن حاکم است و به صورت اختیاری، مخازن جوهر بدون سر چاپ از برندهای Canon، Epson یا Brother وجود دارد و با استفاده از آنها، جوهر از طریق یک یا چند اسفنج به سر چاپ چاپگر جوهرافشان می رسد.

بسیاری از کارتریج های چاپگر مدل جدیدتر دارای پیچ و خم از گذرگاه ها و محفظه ها در داخل هستند و سوراخ های ورودی و خروجی هوا آنها را به یکدیگر متصل می کند.

این یک سیستم یکسان سازی فشار پیچیده ایجاد می کند و تعامل فشار مثبت و منفی از خروج جوهر جلوگیری می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.