در تولید بلوز زنانه ویسکوز پودر لیمو عمانی به کار رفته است

چه چیزی را می توانید با بلوز آستین کوتاه خود ست کنید؟
بلوز آستین کوتاه شما با یک شلوار جین آبی، چه لاغر، راسته و چه شلوار گشاد، بدون دردسر هماهنگ می شود و اگر عاشق چکمه هستید، یک نیم بوت برای تحسین ظاهر در نظر بگیرید.

برای داشتن ظاهری زیباتر، می توانید بلوز زنانه ویسکوز را با دامن مدادی ست کنید و کفش‌های پاشنه بلند به زیبایی ظاهر شما می افزاید یا می‌توانید کفش‌های تخت بالرین را برای احساس آرامش بیشتر انتخاب کنید.

چگونه بلوز آستین بلند مناسب را تشخیص دهیم:
طول آستین
اگر بازوی خود را دراز می کنید، آستین باید کمی زیر مچ شما ختم شود و کوتاهتر از آن نباشد و سرآستین ها باید به اندازه کافی محکم باشند تا بدون باز کردن دکمه ها نتوان آنها را باز کرد.

ناحیه شانه

درز شانه باید قبل از دور زدن و پایین رفتن در انتهای شانه شما قرار گیرد و این به شما کمک می کند تا تعیین کنید که آیا برای پیدا کردن باید یک اندازه را بالا یا پایین ببرید.

بلوز زنانه

ناحیه یقه

می توانید از ترفند قرار دادن دو انگشت بین گردن و بلوز خود استفاده کنید تا متوجه شوید که بلوز شما به خوبی می آید یا خیر و اگر می توانید به راحتی دو انگشت خود را ببندید، پس بلوزی پیدا کرده اید که به خوبی می آید.

داشتن فاصله دو انگشتی مهم است زیرا به شما امکان تنفس را می دهد، به خصوص اگر در موقعیتی پرتنش قرار بگیرید.

جوانب

بلوز شما باید به اندازه کافی نزدیک زیر بغل بنشیند اما آنها را لمس نکند و اگر فضای کافی نداشته باشید، بسیار ناراحت کننده خواهد بود، و اگر عرق کنید بلافاصله خود را نشان می دهد.

پشت

اگر دست‌هایتان را روی هم می‌زنید، بلوز نباید بیش از حد تنگ باشد یا از پشت کشیده شود و عمیق نفس بکشید، اگر احساس ناراحتی می کنید، مناسب نیست، و ترفند این است که یک اندازه بالا بروید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.