دستگاه فشار خون استار هدیه دولت به افراد بالای چهل سال

دستگاه فشار خون برای اندازه گیری دقیق فشار خون و ضربان قلب استفاده می شود و همچنین، مانیتور فشار خون دارای یک عملکرد AFib است که برای تشخیص فیبریلاسیون دهلیزی استفاده می شود و یک کاف هوشمند که حتی زمانی که به درستی قرار نگرفته است، به دقت اندازه گیری می کند.

دستگاه فشار خون استار سخنگو 6051 قابلیت اندازه گیری فشار خون را در سه بار متوالی دارد و حاوی نشانگر نامنظم ریتم قلب و راهنمای قرار دادن مناسب کاف است.

معاینه پیشگیرانه قلب برای افراد بالای 40 سال توصیه می شود که قبلا هرگز علائمی نداشته اند، اما برخی از عوامل خطر ابتلا به بیماری های قلبی عروقی (فشار خون بالا، چربی خون بالا، تمایل خانوادگی، دیابت، سیگار کشیدن، دائمی بودن را دارند) و قرار گرفتن در معرض استرس و چاقی).

در مقاله آیا سیگار می کشید و فشار خون بالا دارید، در مورد اینکه خود معاینه چگونه است بیشتر بدانید؟ وقت معاینه قلب است! کنترل منظم فشار خون برای همه افراد، به ویژه کسانی که در گروه خطر قرار دارند، توصیه می شود.

به همین دلیل، برای هر خانواده ای مطلوب است که یک دستگاه فشار خون داشته باشد و اعضای خانواده نحوه استفاده صحیح از دستگاه را یاد بگیرند.

دستگاه فشار خون

 

مانند دماسنج های جیوه ای، دستگاه فشار خون جیوه ای دیگر تولید نمی شوند زیرا جیوه برای افراد و محیط زیست خطرناک است و با دستگاه فشار خون دیجیتالی جایگزین شده اند که می توان آنها را به دو گروه بزرگ تقسیم کرد: دستگاه فشار خون های مچی و دستگاه فشار خون های بالای بازو.

دستگاه فشار خون بازو برای افراد مسن و کسانی که قبلاً مبتلا به بیماری های قلبی عروقی تشخیص داده شده اند توصیه می شود، در حالی که دستگاه فشار خون مچی برای افراد جوان توصیه می شود که کوچکتر هستند، به راحتی قابل حمل هستند و برای افرادی که اغلب سفر می کنند و می خواهند انتخاب ایده آلی هستند و فشار خون خود را به طور منظم چک کنند.

چگونه فشار خون را به درستی اندازه گیری کنیم؟

اگر نوشیدنی حاوی کافئین یا سیگار دودی مصرف کرده اید، باید 30 تا 45 دقیقه صبر کنید و تنها پس از آن فشار خون خود را اندازه گیری کنید و همچنین، پس از حمام یا دوش آب گرم، باید حداقل 20 دقیقه صبر کنید تا بتوانید فشار را به درستی اندازه گیری کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.