سیب خشک شده باعث نابینایی مردی شد

سیب هایی که باید خشک شوند باید سفت و رسیده باشند. سیب خشک شده سپس آنها را پوست کنده و مغز آن را قبل از برش یا حلقه برش می زنند.

انواع زیادی وجود دارد که برای خشک کردن مناسب هستند، از جمله.سیب فوجیون ثبت اختراع توسط CIV فرار به دلیل طعم سبک و لطیف، بهره وری و مقاومت طبیعی در برابر بیماری ها متمایز است.

سیب فوجیون با رایحه ای لطیف، اندازه متوسطی دارد، با رنگ قرمز تند با رگه های بسیار مشهود. شکل گرد، کمی دراز، بسیار منظم و دارای کالیبر همگن تر از فوجی است.

پالپ ترد، آبدار، با درک بسیار شدید از شیرینی، به طور کلی برتر از فوجی است. پوست آن نازک و به طور طبیعی سرشار از پکتین است. این مجموعه برای اوایل شهریور برنامه ریزی شده است.

سپس گل ها گلها هرمافرودیتی هستند، از بیرون سفید مایل به صورتی و از داخل سفید هستند، گلهای آن گلبرگ از 5 گلبرگ تشکیل شده و عرض آنها 2.5.3.5 سانتی متر است.

گلدهی در بهار، همزمان با جوانه زدن، گرده افشانی حشره دوست است. سیب میوه‌ای کاذب است که معمولاً به قطر 5 تا 9 سانتی‌متر، ابتدا سبز و پس از رسیدن تابستان و پاییز است.

سیب

و رنگ آن از سبز مایل به زرد تا قرمز متغیر است. میوه واقعی که از رشد تخمدان به دست می آید، در واقع از هسته تشکیل شده است که قوام چرمی بیشتری نسبت به پالپ دارد.

پریکارپ شامل پنج برچه است که به صورت یک ستاره پنج پر چیده شده اند. هر برچه شامل یک تا سه دانه است. دارای پوستی است.

که می تواند زنگ زده یا صاف، زرد، قرمز یا سبز با لکه ها و رگه ها باشد. تفاله آن سفید یا زرد مایل به سفت و آبدار، گاهی آردی، با طعم شیرین یا ترش است.

سیب بوکی. این جهش قرمز رنگ امپریال گالا است که منشا آن آمریکاست که مشخصه اصلی آن رنگ قوی و زودرس آن است. با رنگ قرمز روشن خود متمایز می شود و در تمام سطح میوه رگه هایی وجود دارد. رنگ‌آمیزی اولیه باعث می‌شود.

تا میوه در سطح رسیدگی مناسب برداشت شود و در نتیجه تعداد دفعات و خطر شکافتن کاهش یابد و به این واریته ماندگاری عالی می‌دهد. این میوه بسیار جذاب است.

و رنگ قرمزتری نسبت به گالا دارد و رنگ روشنی را در کل سطح برجسته می کند. رنگ آمیزی از نوع شسته رگه ای است. پالپ معمولی گالا، ترد، با عطر قوی و طعم شیرین است

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.