عسل وحشی طبیعی باعث مسمومیت غذایی کودک 8 ساله در دامغان شد

از لحاظ تاریخی، عسل وحشی طبیعی برای درمان مشکلات گوارشی مانند اسهال و زخم ها استفاده می شده است. زخم معده در معده یا دستگاه گوارش رخ می دهد.

گفته می شود مصرف 1 تا 2 قاشق چایخوری عسل خام با معده خالی درد را تسکین می دهد و به روند بهبودی کمک می کند. تحقیقاتی وجود دارد که نشان می دهد ممکن است مفید باشد، اما مطالعات بیشتری مورد نیاز است.

استفاده از عسل خام برای درمان زخم توصیه نمی شود. عسل خام حاوی باکتری ها و مواد مغذی مفیدی است. اما همچنین می تواند حاوی باکتری های مضری باشد که باعث بوتولیسم یک بیماری نادر اما جدی می شود. این امر به ویژه برای نوزادان خطرناک است بنابراین هرگز نباید به نوزاد کمتر از یک سال عسل خام بدهید.

عسل

افرادی که سیستم ایمنی ضعیفی دارند نیز بیشتر در معرض خطر ابتلا به عسل خام هستند. در بزرگسالان، بوتولیسم علائمی مشابه مسمومیت غذایی از جمله تهوع، استفراغ و تب ایجاد می کند. در صورت مشاهده هر یک از این علائم پس از خوردن عسل خام به پزشک خود مراجعه کنید.

دنیای ویتامین ها و مکمل ها می تواند طاقت فرسا باشد. بین ویتامین‌ها، مکمل‌های گیاهی و مولتی ویتامین‌ها، ممکن است در انتخاب بهترین محصولات برای شما و درک نحوه انتخاب محصول با بالاترین کیفیت مشکل داشته باشید.

علاوه بر این، برخی از افراد فراموش کردن مصرف ویتامین‌ها و پر کردن مجدد آن‌ها در صورت تمام شدن آن‌ها دشوار است. اینجاست که خدمات اشتراک ویتامین وارد می‌شود. این خدمات با ارائه پیشنهاداتی بر اساس پرسشنامه یا آزمایش خون، حدس و گمان خرید ویتامین را از بین می‌برند.

این شرکت ها همچنین به طور خودکار پر کردن ماهیانه را ارسال می کنند تا شما هرگز تمام نشوید. برخی حتی ویتامین‌های روزانه‌تان را در پاکت‌های جداگانه بسته‌بندی می‌کنند که گرفتن ویتامین‌های روز را بدون باز کردن چندین بطری آسان می‌کند. به خواندن لیست ما از 8 بهترین خدمات اشتراک ویتامین ادامه دهید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.