پاک کننده صندلی چرمی

این روزها از صندلی های چرم طبیعی در خودروهای مختلف استفاده می شود. بنابراین، افراد زیادی هستند که احساس می کنند مدیریت نیز دشوارتر است، اما نگران هستند زیرا نمی توانند از هیچ ماده محافظی برای صندلی های گران قیمت چرم طبیعی استفاده کنند. بنابراین، در مورد محافظ صندلی چرمی Liqui Moly چطور؟ محافظ صندلی چرمی Liqui Moly محصولی قابل استفاده بر روی چرم مصنوعی و همچنین چرم طبیعی است و به صورت همزمان به عنوان پاک کننده چرم و محافظ چرم عمل می کند.

چرم

 

 

محافظ چرم طبیعی چرا لیکو مولی؟

محافظ صندلی چرمی این روزها توسط برندهای مختلفی عرضه می شود، اما محصولی که خودنمایی می کند، محصول لیکوی مولی است. محصولات محافظ چرم Liqui Moly اساساً دو عملکرد دارند: پاک کننده چرم بزی و محافظ صندلی چرمی. در آلمان، زادگاه خودرو، برندی است که هر ساله رتبه اول را در بخش مواد شیمیایی دارد و در بیش از 120 کشور در سراسر جهان به فروش می رسد.

محصولات Liqui Moly Leather Protector & Leather Cleaner نه تنها برای صندلی‌های چرم طبیعی بلکه برای صندلی‌های چرم مصنوعی نیز قابل استفاده است و بر روی انواع چرم در وسایل نقلیه قابل استفاده است. ماده پاک کننده چرم قوی نیست و اثر اصلی آن محافظ چرمی است و در جاهایی که می توان به آن دسترسی داشت مانند صندلی های چرمی و داشبورد هر 2-3 هفته یکبار می توان از آن استفاده کرد. نه تنها چرم ماشین بلکه کیف های چرمی لوکس و انواع چرم.

چرم

چرم مشهد زنانه

نحوه استفاده

محصول محافظ چرم طبیعی Liqui Moly را می توان به آرامی با یک حوله میکروفیبر مرطوب کرد و از روی چرم پاک کرد. در ابتدا کمی براق است، اما به سرعت روی چرم پوشانده می شود و می بینید که رنگ چرم مانند زمانی که برای اولین بار آن را خریدید بالا می آید. علاوه بر این می تواند آلودگی های روی چرم را تا حدودی از بین ببرد و با ریختن روغن روی چرم از پدیده ترک خوردن جلوگیری کند و برای تمیز کردن آن از واکس مبل چرم استفاده کنید.

برای چرم گران قیمت

اگر شما یک چرم گران قیمت هستید مانند چرم ناپا طبیعی که روی ماشین خود اعمال می شود و می خواهید آن را مانند یک ماشین جدید برای مدت طولانی نگه دارید؟؟؟ از ترک خوردن چرم روی مبل خانه جلوگیری می کند و اگر نیاز به مدیریت کیف چرمی لوکس دارید، استفاده از پاک کننده و محافظ چرم Liqui Moly چطور؟

مراقبت از صندلی را خلاصه کرده ایم. حتی اگر از صندلی مراقبت نکنید، زیاد خود را نشان نمی دهد، بنابراین نیاز به توجه دقیق و روش تمیز کردن دارد. این به این دلیل است که، در صورت رها شدن غیرضروری، صندلی‌های چرمی لوکس می‌توانند چروک شوند، که می‌تواند بزرگترین عامل ایجاد حس صندلی قدیمی باشد. با کمی زمان و توجه به جزئیات، می توانید حس نو بودن چرم را برای مدت طولانی حفظ کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.